20180216_121833

Mūsu absolventa Viestura Bērziņa ziemas foto

 

 

Zaļais karogs atkal mūsu!

Zaļais karogs

 

Dzejas dienas

Dzejas dienas

 

Māra Zālīte viesojas Slokas pamatskolā

 

Skolā viesojas mākslinieks J. Anmanis

29. martā Slokas pamatskolā viesojās dzejnieks un  mākslinieks Jānis Anmanis. Viņš mums sniedza mazu ieskatu savā krāsainajā dzīves ritmā.
Pasākumu atklāja 6.a klases skolnieks Derians Bārtulis ar skaistajiem J. Anmaņa vārdiem. Vēl uzstājos es ar dzejas rindām par izmisumu, kad nesaprot, kas šajā pasaulītē notiek. Man pašai patika strādāt ar dzejnieka dzeju, jo tajā ir ielikta dziļa doma un savādāks skatījums uz visām dzīves ķibelēm un prieka mirkļiem.
Pēc manām domām Jānis Anmanis ir ļoti talantīgs cilvēks, viņš ir gleznojis, zīmējis, spēlējis futbolu, basketbolu un pat nodibinājis mākslas skolas filiāli. Arī dzīvē dzejnieks ir lielisks cilvēks. Neskatoties uz mākslinieka cienījamo vecumu, Jānis Anmanis mums lika darīt ļoti interesantas lietas. Zēniem bija jāspēlē basketbols un jādzied kopā ar pašu mākslinieku. Vēl viņš paspēja izdancināt skolotājas valša ritmos.
Gribu pateikties mūsu latviešu valodas skolotājai Līgai Bojārei, kura rīkoja šo pasākumu un  iepazīstināja mūs ar šo brīnišķīgo mākslinieku. Milzīgs paldies pašam māksliniekam Jānim Anmanim par ierašanos un labiem vārdiem mūsu skolai. Man šis pasākums ļoti, ļoti patika!

Katrīna , 6.a klase.