Ziemassvētku sajūtas

Ziemassvētki ir laiks, kad gaisma atgriežas un tumsa atkāpjas. Arī mūsu sirsniņās, gaidot Ziemassvētku brīnumu, deg gaiša liesmiņa un svētku izjūtu rada visdažādākās sajūtas. Kā mēs šogad uzbūrām Ziemassvētkus? Lasiet tālāk!

Jau dodoties uz skolu, ikviens var redzēt, ka tā saposusies svētkiem: pie skolas ieejas silti deg lampiņas un eglīšu kontūras.

WhatsApp Image 2021-12-07 at 16.29.52 (1)

Ieejot pa skolas durvīm, pretī raugās neparasta, pašu rokām veidota Zinību egle – to var izlasīt. Turpat novietota pasta sūtījumu kaste, kas gaida mīļus sveicienus Ziemassvētkos.

WhatsApp Image 2021-12-11 at 12.55.38

WhatsApp Image 2022-01-13 at 09.22.41

Dodoties tālāk, skatam paveras izrotātas klašu durvis, kas katra pauž savu Ziemassvētku stāstu.

Noformējums bez nosaukuma

NEUTRALS (1)

Arī par klašu telpām padomāts: kabinetos mirdz krāsainas lampiņu un papīra virtenes, smaržo adventes vainagi un eglītes.

Ziemassvētkus gaidot!

Bet kā gan Ziemassvētkos bez labajiem darbiem, citiem sagādāta pārsteiguma! 1., 2., 6. klases audzinātājas ar bērniem devās uz Slokas dzīvnieku patversmi. 1., 2., 3.b, 4., 6.a, 6.b klases vecāki bija sarūpējuši dāvanas mūsu mazajiem draugiem, bet bērni sagatavoja apsveikumus un zīmējumus.

Slokas dzīvnieku patversmē

2. klases skolēni devās arī ciemos pie dzīvniekiem uz mežu, lai aiznestu tiem sulīgus augļus un dārzeņus. Bet 3.a, 3.b, 8.b klase bargajā salā uzņēmās šefību pār putniņiem skolas pagalmā.

Rūpes par dzīvniekiem un putniem. (1)
Latviešu valodas stundās 4. klases bērni izveidoja aizraujošas galda spēles, kuras uzdāvināja 1. klases skolēniem.

Galda spēles

7.a klases jaunieši uzrakstīja pateicības vārdus katram skolotājam.

7.b klases skolēni katru dienu paveica kādu labu darbu.

44

8.a klase izveidoja putnu barotavas. Sirsnīgs paldies tētiem, kas vadīja putnu būrīšu izgatavošanas meistarklasi! Kamēr puiši rosījās pa darbnīcu, meitenes, mammu uzmundrinātas, izcepa piparkūkas, un skolu pārņēma kārdinoša cepumu smarža.

Noformējums bez nosaukuma (1)

Arī šogad ikvienam bija iespēja sarūpēt dāvanu SIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” iemītniekiem. Pateicamies visiem 2., 3., 4., 6. un 7. klases skolēniem un vecākiem, kuru gādīgās un atsaucīgās rokas iesaiņoja brīnišķīgas dāvanas.

Noformējums bez nosaukuma

Kad darbi padarīti, laiks atpūtai. Pēc atzīmju izlikšanas bērni un audzinātājas klasēs svinēja svētkus. 21. decembra rītā svētku ieskaņas pasākums bija kopīgs: skolas saime pulcējās semestra noslēguma tiešsaistē. Skolā bija ieradusies Rūķiene, un viņa visiem pasniedza Salatēta dāvanu – pasaku par brīnumaino Slokas pamatskolu, tās skolotājiem, darbiniekiem un bērniem – labo darbu burvjiem.

Kādas izjūtas radīja pošanās svētkiem? Prieku. Prieku par kopā paveiktiem maziem un lieliem darbiem, kas uzbūra Ziemassvētkus.

Pielikums Paldies par piedalīšanos labdarības akcijā!

Komentári aizliegti.