“Kaija Craft” – labākais skolas mācību uzņēmums

smu ziema

Tikko aizvadītajā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku tirdziņā CITS BAZĀRS pasniegtas balvas labākajiem SMU deviņās nominācijās. Šoziem tirdziņa e–katalogu internetā apmeklēja 45 000 pircēju, bet savus izstrādājumus piedāvāja 270 skolēnu uzņēmumi no visas Latvijas.

Mācību uzņēmumi tika apbalvoti arī kategorijā “Labākais reklāmas video”. Pamatskolu grupā nepārspēts līderis izrādījās mūsu skolas uzņēmums “Kaija Craft”. Balvu par lielisko videosižetu pasniedza tirdzniecības centra “Domina Shopping” mārketinga direktore I. Zvaigzne-Ālere. Apsveicam ar uzvaru ģimenes uzņēmuma vadītājus Esteri Felicitu un Gabrielu Leo Žukovskus! Jaunieši tika izvirzīti arī nominācijai “Labākā pārdošanas komanda” un saņēma simpātiju balvu no Latvijas Bankas par atbildīgu attieksmi pret uzņēmējdarbības ilgtspēju.

 WhatsApp Image 2021-12-11 at 11.23.23

Izsakām pateicību par veiksmīgu piedalīšanos tirdziņā skolēnu mācību uzņēmuma “GirlyThings” vadītājām Elizabetei Laurai Laugalei un Janai Pūrei. SMU tika izvirzīts nominācijai “Labākais reklāmas video”.

WhatsApp Image 2021-12-11 at 11.23.16

Paldies jaunajiem uzņēmējiem par iniciatīvu, radošumu, paveikto darbu! Paldies par atbalstu skolotājām Ivetai Kravinskai, Elīzai Anetei Ošiņai un vecākiem!

Komentári aizliegti.