Skaļās lasīšanas konkurss

Edgars Rakovskis Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību finālā

skaļa

25. septembra rītā mūsu skolas 6.b klases skolnieks Edgars Rakovskis devās interesantā piedzīvojumā. Šajā dienā Gaismas pils aicināja pie sevis 30 reģionālos skaļās lasīšanas uzvarētājus no visas Latvijas, tai skaitā Edgaru. Jāpiebilst, Slokas pamatskolas skolēns jau trešo gadu pēc kārtas kļuva par lasīšanas čempionu un devās uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai pārstāvētu finālā Jūrmalas reģiona izglītības iestāžu 5.-6. klases audzēkņus.

edgars

Edgars izvēlējās igauņu rakstnieces Lookas Kairi aizraujošās un jautrās grāmatas “Lidostas blaktis nepadodas” fragmentu par labsirdīgā taksīša Robja un bargā prusaka Pēča sastapšanos kafejnīcā. Zēna izteiksmīgais lasījums lomās un Pēča savdabīgā dialekta demonstrējums izsauca klausītājos smieklu vētru. Arī žūrijas pārstāvis mūziķis Atis Auzāns atzina, ka puiša lasīšanas laikā “no sejas smaids nepazuda”.

“Tu esi super!” tā Edgaru novērtēja Atis Auzāns. Mēs, līdzjutēji, pievienojamies šim vērtējumam un pateicamies Edgaram par ieguldīto darbu, atraktīvo uzstāšanos un lasītprieka veicināšanu. Bet mammai Zaigai paldies par atbalstu un veiksmīgu sadarbību ar skolas un Jūrmalas Centrālo bibliotēku!

WhatsApp Image 2021-09-27 at 16.04.31

WhatsApp Image 2021-09-27 at 16.04.45

 

Komentári aizliegti.