Mēs esam sportiņā!

Olimpiskā diena 2021. Mēs esam sportiņā!

21. maijā skolas kolektīvs pievienojās Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam un organizēja Olimpisko dienu. Tā tika rīkota, godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu.

Norādītajā laikā skolā ieradās 2.-6. klases bērni. Pasākumu atklāja direktors Guntars Miķelsons, un visi noklausījās “Olimpisko himnu”, grieķu komponista Spirosa Samarasa skaņdarbu. Pēc tam skolēni kopīgi vingroja: 2.-4. klases puiši un meitenes izpildīja vingrošanas kompleksu un veiklības stafetes. 5.-6. klases audzēkņiem tika piedāvātas papildu aktivitātes: meitenes spēlēja “Tautas bumbu”, bet zēni – futbolu. 1. klases bērni, 7.-9. klases jaunieši diemžēl palika mājās. Viņi individuāli izpildīja vingrošanas kompleksu un veica dažādus uzdevumus, piemēram, veidoja prezentācijas par Latvijas sportistiem, kandidātiem uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Noslēgumā Olimpiskās dienas dalībnieki saņēma sertifikātus un saldumus. Sportistus neiztraucēja pat retās lietus lāses, jo visi bija priecīgi par satikšanos un āra aktivitātēm.

2klase2

Apsveikumi un vēstules Latvijas olimpiešiem

Maijā 1.-4. klases bērni piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajā zīmējumu konkursā “Apsveikums Latvijas sportistiem Tokijas olimpiskajās spēlēs”, bet 5.-9. klases skolēni – eseju konkursā “Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai” vai “Iedvesmas vēstule olimpietim”. 21. maijā tika izvēlēti un nosūtīti LOK Reiņa Babuškina (1. kl.), Gata Veisberga (2.a), Maksima Franka (2.b), Roberta Trošina (2.b), Emīla Isjomina (2.b) zīmējumi, kā arī 8.a klases meiteņu Martas Līcītes, Milanas Filatovas, Beatrises Liberes, Sabīnes Straupenieces iedvesmas vārdi – vēstules olimpiešiem. Paldies par rūpīgajiem, interesantajiem apsveikumiem un sirsnīgajiem, uzmundrinošajiem vārdiem sportistiem!

olimpiskā diena

Reinis Babuškins, 1.klase.

Iedvesmas vēstule olimpietim

Sveiks, Latvijas olimpieti!

Iesākumā vēlos pateikt, ka ļoti lepojos ar Tevi, un domāju, ka arī visa Latvija jūt līdzi un lepojas. Tev, Latvijas olimpietim, ir ļoti liela atbildība un goda darbs pārstāvēt savu valsti starptautiski. Galvenais ir cīnīties un nenogurt, kā arī sekot savam mērķim un sasniegt labākos rezultātus.

Latvija olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēja 1924. gada ziemā Šamonī. Tu godam turpini šo tradīciju, kas pastāvējusi nu jau gandrīz 100 gadus. Gribu Tev novēlēt vislielāko veiksmi, spēku un spirgtumu, kā arī nepadoties grūtību priekšā. Pēc manām domām, lai labi startētu olimpiskajās spēlēs, liela nozīme ir sagatavošanās procesam, regulāriem treniņiem, kuros arī jāiegulda liels spēks un pacietība. Ticu, ka Tev tas izdosies, un arī ticu, ka Tev ir ļoti daudz atbalstītāju!

Pašās olimpiskajās spēlēs novēlu lielu pacietību, gribasspēku un neatlaidību, kā arī izbaudīt šo laiku, iespējams, pat iegūt jaunus draugus un piedzīvojumus, kurus vest sev līdzi kopā ar medaļām! Novēlu arī iegūt jaunu pieredzi un to izmantot nākotnē, un, pat ja gadās kļūdīties, nepadoties grūtību priekšā! Vēlu, lai, sajūtot visas Latvijas atbalstu, ir atkal jauns spars cīnīties! Sasniedz savu visaugstāko mērķi un gūsti vislielāko gandarījumu no tā! Lai Tavs vārds tiek ierakstīts Latvijas olimpiskajā vēsturē! Izturību!

Ar cieņu Milana

Komentári aizliegti.