Ziemassvētku labie darbi

Ziemassvētkus šogad skolā sagaidīja 1.-4.klases bērni. Taču visus skolēnus, arī 5.-9.klases jauniešus, kas mācījās attālināti, vienoja labie darbi.

Vispirms, turpinot tradīcijas, Slokas pamatskolas skolēnu ģimenes un darbinieki tika aicināti piedalīties labdarības akcijā “Ziemassvētku prieks”, lai pārsteigtu svētkos SIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” iemītniekus, sarūpējot tiem mīļas un noderīgas dāvanas. Paldies visiem akcijas dalībniekiem, kas domās bija kopā ar cilvēkiem, kam šie Ziemassvētki jāpavada nevis siltā ģimenes lokā, bet aprūpes centrā! Sainīši, kas rindojās uz galda skolotāju istabā, izstaroja dāvinātāju labestību, prieku un dāsnumu.

DSC00261

DSC00258 (1)

 

Otrs darbs, ko paveicām, bija apsveikumu izgatavošana aprūpes centra ļaudīm. Tā radās mīlestības dāvana līdzcilvēkiem, kurus nepazīsti. Bērni mācījās rakstīt apsveikumu: izvēlējās dzejas rindas un rakstīja dzejoļus paši, izdomāja novēlējumus. Rezultātā pirms sūtījuma nogādāšanas adresātiem bibliotēkā tapa izstāde, kurā apmeklētāji varēja vērot ar lielu rūpību, atbildību un sirsnību darinātās apsveikuma kartītes. Paldies par paveikto mazajiem puikām un meitenēm! Īpašs paldies 2.a klases vecākiem par labestības un darba mīlestības audzināšanu bērnos! Par čaklumu 2.a klasē liecināja tas, ka vairāki bērni izveidoja pat divas un trīs brīnišķīgas kartītes. Liels paldies 5.b klases meitenēm Lotei un Helēnai un 8.a klases meitenēm Sabīnei, Agnesei, Beatrisei, Montai, Martai! Meitenes darbu veica attālināti, bet viņām šķita svarīgi savu kartīti atnest uz skolu, lai to varētu uzdāvināt.

DSC00237

DSC00238

Kas ir Ziemassvētki? Tas ir gaismas tilts no manis pie tevis, starp debesīm un zemi. Lai gaismas darbiem piepildīti šie Ziemassvētki un nākamais gads!

Komentári aizliegti.